Izrada suplementacije za detoks
U našem centru koristimo nekoliko vrsta kvantnih aparata koji omogućavaju detaljne analize celog organizma, na osnovu kojih konfigurišemo personalizovane suplementacije sibirskim adaptogenim, bioaktivnim 100% prirodnim i organskim tinkturama, kompleksima i travama – u svrhu detoksa.
Efekti koji se postižu u domenu detoksikacije primenom personalizovano kreirane suplementacije jesu:
• Intenzivan detoks i čišćenja creva;
• Intenzivan detoks i čišćenja jetre;
• Intenzivan detoks i čišćenje ćelija;
• Pospešivanje rada bubrega i jetre, čistača našeg organizma;
• Obnova crevne flore i regeneracija zidova creva (malapsorpcija);
• Aktiviranje enzima zaduženih za varenje ugljenih hidrata čime se deluje na genetsku sklonost gojaznosti. To znači da se u poslednjoj fazi varenja ugljenih hidrata oni sagorevaju i oslobađaju u vidu energije, a ne skladište kao mast – što je slučaj kod manjka ovih enzima, a oni su nam određeni genetski.
• Unos povećane doze biljnih vlakana iz praha korenja sibirskih adaptogenih biljaka što vezuje molekule masnoće i izvozi ih iz organizma pre nego što se apsorbuju. Vlakna deluju i na redovno pražnjenje creva, stimulišu creva i podstiču metabolizam.
